chemurgy فرهنگ همایش اسلامی تبلیغات

chemurgy: فرهنگ همایش اسلامی تبلیغات خانواده همایش خانواده مطهر درزاهدان

گت بلاگز فرهنگی هنری عیدانه مهران مدیری با رویا تیموریان در شب نیمه شعبان

شب گذشته مهران مدیری میزبان رویا تیموریان بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون بود.

عیدانه مهران مدیری با رویا تیموریان در شب نیمه شعبان

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیونگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ شب گذشته مهران مدیری مجری و کارگردان برنامه تلویزیونی دورهمی با تبریک فرخنده میلاد حضرت ولی عصر (عج) به عنوان بهداشت و سلامت پرداخت و میزبان رویا تیموریان بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون شد.
مدیری ابتدای برنامه با تعریفی از بهداشت و سلامت، بینندگان را به تماشای نخستین بخش نمایشی با ایفای نقش سیامک انصاری، سروش جمشیدی و مه لقا باقری دعوت کرد.

عبارات مهم : سلامت

کارگردان دورهمی به سنت عیادت کردن در بیمارستان ها و عنوان حائز اهمیت سلامت روان اشاره کرد.
مدیری به طب سنتی و مشکل های تشخیص پزشکی در دوران تاریخی ابن سینا و هم دوره هایش گفت.
تیموریان در ادامه برنامه وارد صحنه دورهمی شد و در خصوص شیطنت های کودکی و خاطرات خود و فعالیت هایش در رشته ورزشی والیبال گفت.
وی اطراف گرایش خود به عرصه هنر و بازیگری بیان کرد: من با علاقه و همکاری شوهر خواهرم در رادیو و تماشای صحنه تئاتر و با خواندن رمان های متعدد پای به حوزه هنری گذاشتم.
وی از شروع کار خود در دوره طلایی سینما و همکاری با زن خیراندیش و… گفت.
همچنین در ادامه اطراف نخستین حضور خود در کادر تصویر بیان کرد: نخستین کار تصویری ام سریال رعنا بود و بعد از آن زیاد روی صحنه تئاتر کار می کردم و چون سینما هنوز شکل امروزی به خود نگرفته بود، فعالیت های تئاتری خود را دامه دادم.
بازیگر مجموعه تلویزیونی دیوار به دیوار عنوان کرد: تا به امروز از از کارهایی که انجام داده ام راضی هستم و شخصیت مقتدرم را در سریال ها دوست دارم.
تیموریان از فعالیت دختران خود در عرصه فرهنگ و هنر گفت و به آرزوی خود از ساخت تماشاخانه ای کوچک جهت اجرای نمایش اشاره کرد.
مدیری نیز در ادامه به علاقه مندی خود در تأسیس دانشگاه فرهنگ و معماری اشاره کرد و از تیموریان قول گرفت تا در این دانشگاه همراهش باشد.
تیموریان با بیان نحوه آشنایی خود با مسعود رایگان همسرش، به همکاری خود با دخترانش اشاره کرد.
وی فیلم کافه ستاره را به کارگردانی سامان مقدم جزو تاثیرگذارترین آثار خود دانست و از تجربه سنگین جهت بازی در فیلم زندان زنان گفت.
بازیگر مجموعه تلویزیونی شمس العماره عنوان کرد: ارتفاع و هم چنین هرگونه برخورد با خزندگان از جمله وحشت های من است که به هیچ وجه از بین نرفته است.
تیموریان در آخر یکی از تیله های دوران کودکی خود را به موزه دورهمی اهدا کرد و در زندگی اش به عنوان تاثیرگذارترین افراد در زندگی خود از دختران، مسعود رایگان و خواهرزاده عزیزش نیما طباطبایی ​ نام برد.
گزارش از محدثه نعمتی
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سلامت | فعالیت | بازیگر | بازیگری | مهران مدیری | رویا تیموریان | کارگردان دورهمی | دورهمی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog