chemurgy فرهنگ همایش اسلامی تبلیغات

chemurgy: فرهنگ همایش اسلامی تبلیغات خانواده همایش خانواده مطهر درزاهدان

گت بلاگز فرهنگی هنری ورزشی که جدی گرفته نمی‌شود! ، جشن قهرمانی تیم ملی فوتبال رومیزی در خندوانه

برنامه تلویزیونی «خندوانه» شب گذشته با حضور اعضای تیم ملی فوتبال رومیزی کشورمان روی آنتن رفت.

ورزشی که جدی گرفته نمی‌شود! ، جشن قهرمانی تیم ملی فوتبال رومیزی در خندوانه

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ رامبد جوان خندوانه شب گذشته را با حضور بازیکنان تیم ملی فوتبال رومیزی به روی آنتن برد و با تبریک برد این تیم در بازی های کشور آلمان، میزبان مدیر و دبیر انجمن فوتبال رومیزی شد و با امیر غریب لو مدیر تیم ملی فوتبال رومیزی و مصطفی آقاجانی دبیر این انجمن به گفتگو پرداخت.

عبارات مهم : انجمن
کارگردان این برنامه تلویزیونی، بعد از یک رفت و برگشت رسانه ای از مهمان خود دعوت کرد و در خصوص چگونگی ورود این ورزش به کشور عزیزمان ایران پرسید.

غریب لو مدیر انجمن تیم ملی فوتبال رومیزی در ابتدا با تقدیر از برنامه «خندوانه» گفت: خیلی از رسانه ها از برد تیم ملی فوتبال روی میز اطلاع ندارد و خیلی خرسندم که شما به این عنوان پرداخته اید.
وی در ادامه ضمن معرفی خودش، اطراف ورود این ورزش به کشور عزیزمان ایران بیان کرد: رشته تخصصی ام دکتری معماری و شهرسازی است و شغل مهم ام آموزگاری. افتخار این را دارم که سه سال در خدمت تیم ملی فوتبال روی میز کشور عزیزمان ایران هستم.
رئیس انجمن تیم ملی فوتبال روی میز افزود: من گلف باز و عاشق ورزش گلف هستم و از این ورزش وارد انجمن روی میز کشور عزیزمان ایران شدم. درواقع گلف در دنیا به عنوان ورزش اخلاق معروف شده است است و تنها ورزشی است که نیاز به داور ندارد.
غریب لو با بیان آرزوی خود جهت پیشرفت ورزش گلف در ایران، از ارزان بودن ورزش فوتبال روی میز در مقایسه با ورزش های اسکی و اسکواش گفت.
وی با ابراز اینکه فوتبال روی میز و خیلی دیگر از ورزش ها جزو ورزش های فدراسیون دار محسوب نمی شود، خاطرنشان کرد: انجمن تیم ملی فوتبال روی میز از سال 2005 تاسیس شده است است و من سه سال است افتخار مدیریت آن را پذیرفته ام و از همان ابتدا هدفمان رسیدن به قهرمانی بود. توانستیم تهدیدهای ابتدایی را به وقت تبدیل کنیم. خیلی از افراد در کشور عزیزمان ایران این جریان را ورزش نمی دانستند و به چشم تفریح نگاهش می کردند.

آقاجانی دبیر تیم ملی فوتبال روی میز در ادامه گپ و گفت، ضمن تبریک برد تیم ملی از ورود خود به این ورزش ملی گفت و اطراف مقدار بودجه و هزینه های فوتبال روی میز تصریح کرد: متاسفانه بودجه ای به ورزش ما ندادند و اگر مبلغی هم بوده، از خودگردانی خودمان و هزینه هایی بود که خود فرزند های تیم و مدیران تقبل کرده اند.

وی ادامه داد: ورزش ما خیلی نوپاست و به همین خاطر خیلی از حامیان مالی بد استقبال می کنند و امیدواریم بعد از کسب قهرمانی جذب اسپانسر شکل بهتری بگیرد.

غریبلو تاریخچه اختراع این مسابقه را به تاریخ بعد از جنگ جهانی دوم و جانبازان جنگ آلمان دانست و سن این ورزش را در کشور عزیزمان ایران 50 سال بیان کرد.

در آخر این گفتگو جوان به برپایی لیگ فوتبال روی میز جهت «خندوانه» اشاره کرد و غریب لو قول داد تا تجهیزات و میز را جهت این مسابقه به «خندوانه» هدیه بدهد.

برنامه تلویزیونی «خندوانه» شب گذشته مراسم خوش حالی قهرمانی تیم ملی فوتبال روی میز را برگزار کرد و بعد از آن نخستین بخش مسابقه «خنداننده شو» به داوری آتیلا پسیانی، کمال تبریزی و گوهر خیراندیش به اجرا درآمد.

مجری این برنامه با حضور اعضای تیم ملی فوتبال روی میز، به گفتگو با زنان و مردان این ورزش پرداخت و بعد از یک میان برنامه از کمدین امیر کربلایی زاده جهت حضور در استودیو «خندوانه» دعوت کرد.

گزارش از محدثه نعمتی

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: انجمن | ایران | برنامه | فوتبال | مسابقه | خندوانه | برنامه تلویزیونی | رامبد جوان خندوانه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog