chemurgy فرهنگ همایش اسلامی تبلیغات

chemurgy: فرهنگ همایش اسلامی تبلیغات خانواده همایش خانواده مطهر درزاهدان

گت بلاگز بین‌الملل درخواست دبیر کل اتحادیه عرب از شرکت ملل راجع به اسرای فلسطینی

احمد ابوالغیط از شرکت ملل خواست جهت توقف خشونت رژیم صهیونیستی علیه اسرای فلسطینی اقدامی عملی انجام دهد.

درخواست دبیر کل اتحادیه عرب از شرکت ملل راجع به اسرای فلسطینی

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، با گذشت 17 روز از اعتصاب غذای اسرای فلسطینی، آخر احمد ابوالغیط — دبیر کل اتحادیه عرب — از شرکت ملل خواست جهت توقف خشونت رژیم صهیونیستی علیه اسرای فلسطینی اقدامی عملی انجام دهد.
بر این اساس، احمد ابوالغیط روز پنجشنبه از شرکت ملل متحد و کمیته صلیب سرخ جهانی خواست جهت توقف کارها ظالمانه رژیم صهیونیستی علیه اسرای فلسطینی اقدامی عملی و فوری انجام دهد.

عبارات مهم : اداره

به گزارش خبرگزاری آلمان، وی گفت: کارها و واکنش‌ها رژیم صهیونیستی در قبال اسرای فلسطینی حاکی از خوی اشغالگری است.
از سوی دیگر سفیر فلسطین در اتحادیه عرب نیز با اعلام همبستگی با اسرای فلسطینی خواستار اعزام هیات حقیقت یاب جهت بررسی اوضاع اسرای فلسطینی اعتصاب کننده در زندان رژیم صهیونیستی شد.
این در حالی است که پیشتر کمیته اطلاع رسانی اعتصاب آزادی وکرامت اعلام کرد: اداره زندان عسقلان همه اسرای اعتصاب کننده فلسطینی را صبحگاه امروز جهت مجازات به مکان نامعلومی انتقال داد.
بیش از 1500 اسیر فلسطینی از 17 آوریل گذشته ( 28 فروردین) در اقدامی اعتراضی دست به اعتصاب غذا زده اند این در حالی است که تلاش های رژیم صهیونیستی در زمینه گفت وگو میان اداره زندان های این رژیم واسرا در ممانعت از اعتصاب راه به جایی نبرد واسرای فلسطینی صفحه جدیدی از تاریخ مبارزات خود را از طریق انتفاضه کنونی در داخل سلول های رژیم صهیونیستی شروع کردند.
رعایت نکردن حقوق اسیران در دیدار با خانواده های خود، زندانهای انفرادی، اتخاذ سیاست سرکوب علیه زندانیان، بازداشت ظالمانه اداری و جلوگیری از پیوستن به دانشگاه ها جهت ادامه تحصیل از دیگر دلایل اعتصاب کنندگان اعلام شده است است.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: اداره | زندان | اعتصاب | زندانی | اتحادیه عرب | رژیم صهیونیستی | بین الملل | احمد ابوالغیط

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog