chemurgy فرهنگ همایش اسلامی تبلیغات

chemurgy: فرهنگ همایش اسلامی تبلیغات خانواده همایش خانواده مطهر درزاهدان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چاوشی از شایعه ممنوع‌الکاری استقبال می‌کند؟

٩ ماه تاخیر! حتما دیگر صدایش ممنوع شده است هست. از دو روز پیش، دوباره این حرف ها جهت محسن چاوشی، آلبوم «ابراهیم» و آن ترانه معروف «خوزستان» نقل دهان همه شده ا

چاوشی از شایعه ممنوع‌الکاری استقبال می‌کند؟

چاوشی از شایعه ممنوع الکاری استقبال می کند؟

عبارات مهم : آلبوم

٩ ماه تاخیر! حتما دیگر صدایش ممنوع شده است هست. از دو روز پیش، دوباره این حرف ها جهت محسن چاوشی، آلبوم «ابراهیم» و آن ترانه معروف «خوزستان» نقل دهان همه شده است هست، ولی دیروز مدیر کل واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت ارشاد در گفت وگو با شهروند همه شایعات را رد کرد.

از ٢روز قبل که تهیه کننده آلبوم تازه محسن چاوشی راجع به تاخیر ٩ ماهه انتشار آلبوم او حرف زده، اینترنت پر شده است از تصویر و پست های تأسف بار جهت محروم شدن از صدای این خواننده اهل جنوب. هادی حسینی البته در میان صحبت های خود از خبرهایی که هفته های گذشته راجع به ممنوع شدن فعالیت چاوشی مطرح شده است هم ابراز نگرانی کرده است و گفته:«پیش نرفتن پروسه اعطای مجوز آلبوم «ابراهیم» بر نگرانی ها افزوده است.» ولی حالا دوباره ابوالفضل صادقی نژاد این حرف ها را رد کرده است.

او البته علی رغم خیلی از مسئولان وزارت ارشاد که سئوالات خبرنگاران را بی پاسخ می گذارند، راجع به عنوان محسن چاوشی توضیحاتی داد و گفت که بی انصافی است اگر بگویند آلبوم از ٩ماه قبل معطل این مرکز است:« ٦ مرداد سال ٩٦ درخواست مجوز جهت ٧ قطعه شهر به دفتر موسیقی ارسال شد و ما هم یک روز بعد درخواست را به شورای شعر ارسال کردیم. یک هفته بعد یعنی در تاریخ ١٧مرداد ٩٦ شورای شعر بعد از بررسی به موسسه ای که کار نشر آلبوم را بر عهده دارد، اعلام کرد که ٢قطعه تایید شده است ولی ٥قطعه اصلاحیه نیاز دارد. البته این اصلاحیه ها هم در حد از بین بردن کلمات است.»

ولی انگار ماجرا روی دیگری هم دارد و شنیده هایی است راجع به اینکه شعر و موسیقی این آلبوم از ٤ ماه قبل مجوز گرفته هست، سه مرحله را گذرانده و در مرحله تطبیق مانده هست. آنها معتقدند که اگر حراست مهر تایید آلبوم را بزند مسأله حل می شود. شایعاتی دیگری هم است راجع به اینکه دفتر موسیقی محسن چاوشی را فراخوانده و به او گفته اند که به علت ترانه خوزستان و بازتاب آن به او مجوز داده نمی شود.

گویا دفتر موسیقی به آنها گفته که فعلا جوابی نداریم به شما بدهیم، ولی مدیر کل واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت ارشاد همه اینها را رد کرد:« از آن زمانی که به موسسه سگال رسانه معاصر که مسئولیت انتشار آلبوم را بر عهده دارد، نامه اصلاحیه داده شد تا همین امروز هیچ درخواست دیگری به دفتر موسیقی داده نشده هست. هر درخواستی که داده باشند یا هر تصمیمی هم راجع به تأیید نشدن ترانه ها در هر بخش گرفته شده است باشد باید به واحد نظارت اعلام شود. بنابراین رسما اعلام می کنم هیچ تصمیمی به حراست اعلام نشده است.»

اما شروع تمام این حرف ها، گفته ها و شنیده ها به وقت انتشار ترانه «خوزستان» از طرف محسن چاوشی بر می گردد که همزمان شده است بود با پرسشها و کم آبی مردم جنوب. همان وقت هم محسن چاوشی به شایعات تصویر العمل نشان داد و در کانال تلگرامش نوشت: «خبر انتشار یافته در اینترنت راجع به ممنوع شدن فعالیت محسن چاوشی صحت ندارد و تکذیب می شود.»

چاوشی از شایعه ممنوع‌الکاری استقبال می‌کند؟

واژه های کلیدی: آلبوم | ترانه | ممنوع | انتشار | موسیقی | محسن چاوشی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog