chemurgy فرهنگ همایش اسلامی تبلیغات

chemurgy: فرهنگ همایش اسلامی تبلیغات خانواده همایش خانواده مطهر درزاهدان

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی هشدار جدی مقام ارشد سپاه به اسرائیل

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله (ع) سپاه گفت: تاکنون توطئه‌های آمریکا و دشمن های به علت هوشیاری ملت‌های منطقه ناکام مانده است.

هشدار جدی مقام ارشد سپاه به اسرائیل

هشدار جدی مقام ارشد سپاه به اسرائیل

عبارات مهم : اسلام

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله (ع) سپاه گفت: تاکنون توطئه های آمریکا و دشمن های به علت هوشیاری ملت های منطقه ناکام مانده است.

به گزارش گروه تحریریه سایت، سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل کوثری در جمع نمازگزاران و بسیجیان مسجد جامع غدیر خم پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به اینکه آیا امام ۱۰ ماه قبل از شروع جنگ فرمان تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی را صادر کرد، ادامه داد: امام می دانستند دشمن های انقلاب اسلامی بسیار خبیث هستند و خباثت آنها به گونه ای است که ما را رها نخواهند کرد؛ البته اینکه انقلاب اسلامی تاکنون پایدار مانده، براساس دو عامل اساسی رهبری و مردم ولایتمدار است.

هشدار جدی مقام ارشد سپاه به اسرائیل

وی با اشاره به اینکه بسیج در جنگ نه تنها دلیری خود را نشان داد بلکه خلاقیت خود را هم به نمایش گذاشت، افزود: در جنگ به علت شرایطی که وجود داشت امکان ارائه آموزش های تخصصی به بسیجیان نبود، ولی بعدها همین بسیجی ها مانند شهید طهرانی مقدم که در سال ۶۲ در عملیات خیبر یک موشک دست ساز ساخته بود توانستند موشک هایی از فاصله ۶۵۰ کیلومتری به سمت مقر داعش پرتاب کنند و این موشک ها دقیق به اهداف اصابت کردند.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله (ع) در ادامه اظهار کرد: ولی این که امروز در سطح بین المللی بعضی کشورها عنوان می کنند کشور عزیزمان ایران به مبارزین انقلابی یمن موشک داده تا به سمت ریاض پرتاب کنند، دروغی بیش نیست.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله (ع) سپاه گفت: تاکنون توطئه‌های آمریکا و دشمن های به علت هوشیاری ملت‌های منطقه ناکام مانده است.

سردار کوثری با بیان اینکه آنها بعد از این شکست، داعش را به وجود آوردند، ادامه داد: تشکیل داعش که تفکر وهابی هم دارد، باعث شد تا سوریه از کشور عزیزمان ایران کمک بخواهد؛ لذا شهید حسین همدانی در سوریه مستقر شد و توانست بسیج مردمی را در این کشور راه اندازی کند و این در حالی بود که بسیاری از مناطق سوریه به اشغال داعش در آمده بود.

سردار کوثری ادامه داد: داعش در ابتدای اشغال عراق بسیاری از دانشجویان نظامی کشور عراق را در یکی از دانشگاه های نظامی کشت و این شیوه ای بود که از اسرائیلی ها آموخته بود؛ داعش از ۷۸ کشور جوانانی را فریب داده بود و می خواست به زعم خود همانند دوران صدر اسلام خلیفه اول، دوم و سوم داشته باشد و در صدد هم بودند تا این را با تجزیه عراق و سوریه به سه بخش، محقق سازند.

سردار کوثری خاطرنشان کرد: آمریکایی ها آدم هایی هستند که خوب پاپیون و کراوات می زنند، ولی در جنایت دست هیتلر را از پشت بسته اند؛ نمونه اقدام جنایتکارانه آنان تربیت و آموزش ابوبکر البغدادی است.

هشدار جدی مقام ارشد سپاه به اسرائیل

سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در صبحگاه یکسان یگان های برگزیده نظامی و انتظامی قم، از نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران به عنوان الگویی از حاکمیت اسلام در عصر تازه نام برد و تصریح کرد: هرچند صف آرایی دشمن های در برابر نظام مقدس جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با مقیاسی جهانی شکل گرفت تا نور اسلام را کم فروغ کند ولی در اوج این نبرد نابرابر، ملت کشور عزیزمان ایران و بسیجیان غیور با پوشیدن لباس جهاد عزت را رقم زده اند و امروز نیز لباس جهاد، لباس عزت ماست.

وی با بیان اینکه کشور عزیزمان ایران اسلامی به الگوی موفق جهانی تبدیل شده است تصریح کرد: دشمن های خدا جهت مهار دامنه های قدرت این انقلاب تمام استعداد و ظرفیت خود را بکار بسته اند، ولی گسترش سیال و پیش رونده این انقلاب بزرگ فتنه های تازه استکبار و صهیونیست علیه محور مقاومت را با شکست سنگین مواجه کرد.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله (ع) سپاه گفت: تاکنون توطئه‌های آمریکا و دشمن های به علت هوشیاری ملت‌های منطقه ناکام مانده است.

وی با تأکید بر اینکه آینده اقصی نقاط عالم اسلام به یکدیگر پیوند خورده هست، تصریح کرد: با وحدت جبهه اسلام در ایران، عراق، سوریه، لبنان و ظرفیت های ارزشمند و گرانسنگ موجود در بسیج مردمی، تروریست های تکفیری آخر ذلت باری پیدا کردند.

سردار سلامی در آخر با تأکید بر اینکه پیروزی های بیشتری در راه هست، گفت: رمز مهم عظمت و قدرت ما تبعیت از ولی فقیه بوده و صهیونیست ها می دانند اگر جنگ دیگری را رقم بزنند، از صحنه سرنوشت محو خواهند شد.

هشدار جدی مقام ارشد سپاه به اسرائیل

واژه های کلیدی: اسلام | ایران | سوریه | اسلامی | انقلاب | انقلابی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog